Analitycy obawiają się, że Bitcoin Drop Towards the $9,600 CME Gap as Price Plunges

Bitcoin może wkrótce zbliżyć się do kluczowej luki w kontraktach terminowych na CME, wynoszącej 9 600 dolarów, powstałej w momencie, gdy na przełomie lipca i sierpnia krypto waluta wzrosła z 9 000 dolarów.

Kontrakty terminowe CME są zamykane w weekendy, mimo że na rynkach spot Bitcoin Pro nadal prowadzone są transakcje. Tworzy to naturalne luki w akcji cenowej CME, z których wiele jest wypełnianych w ciągu tygodnia po ich otwarciu.

Bitcoin może wkrótce wypełnić lukę CME: Analitycy

BItcoin wkrótce wypełni lukę CME według analityka kryptokurwalutowego oglądającego ostatnią akcję cenową. Zauważył on, że krypto waluta straciła wsparcie kluczowego wsparcia na poziomie $10,900, co prawdopodobnie spowoduje ruch do $10,200.

„$BTC: Wygląda na gotowego do wypełnienia tej luki w CME. Nie wykorzystałem 11.200$, 0,65 regionu, o którym mówiłem.“

Większość inwestorów uważa, że ta luka zostanie również wypełniona. Komentator i programista Ivan na temat Tech niedawno zapytał swoich ponad 100.000 zwolenników, czy uważają, że Bitcoin wypełni lukę CME; około 60% respondentów odpowiedziało, że uważają, iż Bitcoin zrobi to w przyszłości.

Nie możesz tego zrobić?

Ale nie wszyscy analitycy myślą, że luka zostanie wypełniona.

Willy Woo, wybitny analityk w łańcuchu, niedawno skomentował to w odniesieniu do poniższego wykresu:

„Nadal jestem ostrożny przed kolejnym krótkoterminowym zrzutem, aby wypełnić lukę, ale jak na razie wygląda na to, że był to front run dla płynności, który jest mocno byczy, jeśli złamiemy opór tutaj. W księgach zamówień jest wiele ofert, które chcą wypełnić lukę w połowie lat 9000“.

Woo dokonał niezwykle dokładne prognozy w ostatnich tygodniach, pod koniec sierpnia nazywając Bitcoin spadek do wysokiego 9000 dolarów i w ubiegłym tygodniu odzysku z 10 000 dolarów do 11 200 dolarów.

Wciąż uważa, że średniookresowy trend Bitcoina jest pozytywny:

„Ogólnie rzecz biorąc, nie spodziewam się żadnego mega-zrzutu, jakieś szanse na mniejsze bicze w krótkim czasie, opór jest teetering. Nie jest to zły moment, aby dostać się do środka, jeśli jesteś inwestorem spot, biorąc pod uwagę większy zasięg makro. Jest mnóstwo wsparcia dla kupna poniżej 10k, to jest scenariusz „buy the dip“.

Jak Bitcoin ceny w najbliższym czasie, choć wydaje się być obecnie w górę w powietrzu i nieco zależy od starszych rynków.